Отзывы о Банк Львов

<?php the_title(); ?> logo
Банк:
Банк Львов
Лицензия НБУ:
№54 от 26.10.2011
Адрес:
г. Львов, ул. Сербская, 1
Телефон горячей линии:
0 800 505 848
МФО:
325268
ЕГРПОУ:
09801546
Руководство банка:
Ашот Абраамян - Председатель Правления
Членство ФГВФЛ:
Является членом Фонд гарантирования вкладов физических лиц
Официальный сайт Банк Львов:
http://banklviv.com

На этой странице сайта приведены отзывы о банке Банк Львов. Просьба учитывать, что по статистике довольные клиенты оставляют положительные отзывы менее, чем в 50% случаев. В то время, как недовольные клиенты в 80-85% случаев оставляют негативные отзывы.

Если вы сами являетесь клиентом одного из банков, представленных у нас на сайте, просим вас поделиться своим опытом сотрудничества и оставить отзыв в специальной форме ниже. Заранее благодарим за предоставленную информацию.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
9 Комментария к “Отзывы о Банк Львов”
 1. Avatar Алла Тимченко:

  Дуже зручний банк, увесь спектр банківських послуг в одному відділенні (найулюбленіше відділення на сербській у Львові). Привітні та компетентні працівники. 5+

 2. Avatar Віталій Зінкевіч:

  Жахливо!
  Сьогодні зайшов в банк на Сербську, щоб зняти кошти з карточки.
  На касі мені сказали, що карта не активна з кінця квітня.
  Ок, я міг не подивитися, але чи не робота це НОРМАЛЬНОГО банку попереджати клієнтів хоча б повідомленням??
  Як може бути так, що сьогодні в обід я зі свого рахунку ФОП скинув на мою «не активну» карту гроші і вони зарахувалися, а зняти їх не можна?
  Та це шахрайством можна називати!
  Чому гроші пройшли на карту, якщо картка не активна?
  Йдемо далі. Я запитав який вихід, мені сказали дати паспорт. Але я хотів зняти менше 30 тисяч і знаю, що паспорта не потрібно, тому його не мав з собою. Сказав, що маю в додатку ДІЯ — ЇМ НЕ ПІДХОДИТЬ.
  І для чого вам паспорт, щоб виготовити мені нову картку, якщо ви маєте всі мої дані паспортні з фото, я ваш клієнт більше 10 років.
  Я завтра зранку мав їхати відпочивати, але тепер маю бігати з довідками, для тих, кому плювати на клієнтів.
  А якщо б я хотів зняти велику суму і мені сьогодні на літак треба було?
  Сам шукатиму альтернативу і сотням розкажу про цю ганебщину.
  Позицінують себе як банк з швейцарським власником, а сервіс на рівні ощадбанку, а від сьогодні для мене ще більш недолугий

 3. Avatar Алла Тимченко:

  Дуже зручний банк, увесь спектр банківських послуг в одному відділенні (найулюбленіше відділення на сербській у Львові). Привітні та компетентні працівники. 5+

 4. Avatar Андрій:

  В цьому банку завжди спостерігаю один з найбільш адекватних обмінних курсів валют, а це багато про що може говорити, гадаю це вартує 5 з 5

 5. Avatar Інна Токарець:

  Хороший банк, привітний персонал. Але чому ніде немає інформації стосовно обідньої перерви у касі???? Двічі відмовили у виплаті грошового переказу, оскільки у касира обідня перерва, про яку дізналася … від оператора відділення! Якщо важливо, відділення на Академіка Грушевського у Рівному.

 6. Avatar Цветочная Регина:

  В отделении Гоголевская, 17 очень приветливо встретили, уютно, чисто. Хорошо владеет инфой специалист по кредитованию

 7. Avatar Светлана Пшеничная:

  Ужгород. Православная Набережная,2. Мы зашли в отделение в 17:45 и нас отказались обслужить, якобы уже закрываются. И курс евро отличался от заявленного на сайте (на сайте 31,50 — в отделении 31,45). Почему так нам не обьяснили.

 8. Avatar Василь Шевченко:

  Спочатку чемна дівчинка взнає наявність необхідної вам суми, і скаже що вона є, але послуга резервування не надається. Потім коли ви захекавшись прибіжите через пів міста у відділення( наприклад на гоголєвской) вам скажуть, що сьогодні валюту ніхто не здавав, і продати вам нічого не можуть, а те що вам сказали на телефоні служби підтримки відноситься тільки для власних валютних рахунків цього банку.

 9. Avatar Святослав Залипський:

  Некомпетентність працівників відділення на проспекті Шевченка 28 у Львові досягла свого апогею. Не змогли елементарно прийняти платіж від трьох (ідентифікованих документально) фізичних осіб, з одним незмінним призначенням платежу. Перебивають клієнта, верещать в три горлянки. Гаряча лінія банку, підтвердила що такий платіж не проблема. Але так як я прибув у відділення о 12’35 (обідня перерва з 13’00) одразу ж почув, цитую: — Ну хто ж з таким приходить перед обідом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *