Отзывы о Изибанке

<?php the_title(); ?> logo
Банк:
Изибанк
Лицензия НБУ:
№84 от 25.10.2011
Адрес:
01032, г. Киев, ул. С. Петлюры, 30
Телефон горячей линии:
0 800 605 005
МФО:
339500
ЕГРПОУ:
09806443
Руководство банка:
Комарист Андрей Викторович - Председатель Правления
Членство ФГВФЛ:
Является членом Фонд гарантирования вкладов физических лиц
Официальный сайт Изибанк:
http://izibank.com.ua

На этой странице сайта приведены отзывы о банке Изибанк. Просьба учитывать, что по статистике довольные клиенты оставляют положительные отзывы менее, чем в 50% случаев. В то время, как недовольные клиенты в 80-85% случаев оставляют негативные отзывы.

Если вы сами являетесь клиентом одного из банков, представленных у нас на сайте, просим вас поделиться своим опытом сотрудничества и оставить отзыв в специальной форме ниже. Заранее благодарим за предоставленную информацию.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
13 Комментария к “Отзывы о Изибанке”
 1. Avatar Аркадий:

  Проще слетать в космос, чем выпустить карту. Отправил все данные, но когда узнал что надо еще делать видеоконференцию, я был в шоке, видеоконференции надо делать с толпой сотрудников банка через viber. Отменил карту и попросил удалить данные

  1. Avatar admin:

   Аркадий, спасибо за Ваш отзыв о Изибанк. Жаль, что ваш опыт оказался негативным. Надеемся, сотрудники банка примут к сведению и упростят процедуру верификации клиентов

 2. Avatar Олександр:

  А мені ізібанк подобається!

  1. Avatar admin:

   Олександр, дякуємо за ваш відгук про Ізібанк

 3. Avatar Таня:

  В основному негативні відгуки, це ПЕРШЕ! А що може бути важливішим, якщо не позитивні відгуки. Хамство непрофесійних операторів, це та ще завдання. У підсумку, навіщо мені потрібно бути користувачем цього уявного моб.банка, якщо мінуси просто зашкалюють !? Утримаюся від чергових дилетантів і побережу свої нерви)

 4. Avatar Елена:

  Целый день провела, пытаясь зарегистрироваться. Авторизоваться через 3 банки, помощи никакой, зато насмешливые смайлики. Просто потерянное время. Фото не было только в стиле ню. Постоянные ошибки, хамские помощники. В итоге по третьему кругу попросили сделать фото. После того, как написали, что качество хорошее. Не рекомендую !!!

 5. Avatar Роман:

  Ставлення до клієнтів. Вигадування договірних умов, не передбачених законодавством і не зрозуміло для чого банк так принижує клієнта. Політика банку не спрямована на встановлення дружнього, взаємовигідного партнерства. Ймовірно девіз банку: «Хочеш бути нашим клієнтом — танцюй під нашу жахливу музику, інакше — ти нам не треба».

 6. Avatar Антон:

  Зарегистрировал счет в данном банке. Месяц пользовался. Прошло через счет около 60 000. Оставалось 2400грн на карте. Взял банк заблокировал приложение и вообще доступ к счету. Теперь морочит голову. Гоняет по отделениям ТАС банка. Где меня посылают и говорят что мы не изи банк. Мне надо подтвердить финн операции. Операторы говорят заученными фразами. Помочь ни кто не может. Отвечают, что банк вот так решил и все! Я спрашиваю, утвердительно вы украли у меня деньги! На что они мне не, деньги на вашем счету, просто доступ к счету заблокирован))

  1. Avatar admin:

   Антон, спасибо за Ваш отзыв про Изи Банк. Надеемся, что в конце концов ситуация закончится положительно, и банк вернет ваши средства.

 7. Avatar Діма:

  Менеджера погодилися, що погано видно відбиток на паспорті, 20 років все було нормально, тут не видно їм !!! Півтори години витратив на цих нездар, не рекомендую ні в якому разі! І купуйте окуляри менеджерам!

 8. Avatar Богда:

  Встановив додаток Izibank, надав всі копії необхідних документів. За карткою прийшов у відділення ТАСкомбанк, де мені роздрукували договір і дали на підпис. Відразу пройшовся по реквізитам і виявив помилку. Виявилося, що б виправити помилку я змушений заповнити заяву, в якому значну частину я мав вписувати вручну. Витратив ще на цей час, хоча я ще не є клієнтом банку, нічого не підписував, тому можна було б відразу здійснити виправлення, а не писати ще додаткові заяви, тим більше що помилка допущена банком. Далі вичитав договір і знайшов статтю, яка суперечить законодавству. Банк самостійно придумав що б я надав їм дозвіл про надання інформації про мої рахунки в податкову. Законодавством не передбачено фізичній особі подавати інформацію про відкриті рахунки в податкову, якщо вона не здійснює підприємницьку діяльність. Я не веду підприємницьку діяльність, чому банк категорично вимагає надати їм такий дозвіл? Тому і зазначив, що не згоден з цим пунктом. Далі мені відмовили в обслуговуванні — ну і добре тому що не хочеться обслуговуватися в банку з перших кроків знайомства так відноситься до потенційних клієнтів. Мені важко уявити, якщо елементарні складності ще на самому початку, то яке буде обслуговування далі. Раджу всім уважно вичитувати їх договори, публічні договори на сайті, напевно там ще можна знайти якісь вигадки банку — тому що потім багато можете втратити.

 9. Avatar Лолік:

  У перший же день додаток заблокували. У кол центрі чому не пояснити. Довелося йти до відділення. А там сказали що банк вже не дає мені картку. Ще раз НЕ РЕКОМЕНЛУЮ. КРАЩЕ йдіть в Монобанк.

  1. Avatar admin:

   Лолік, дякуємо за ваш відгук про Izibank. Сподіваємось, що керівництво банку прийме ваш досвід до відома, і покращить умови приєднання нових клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *