СравниБанк. Сравни сложное — просто!
Выбери лучшие условия по кредитам, депозитам, банковским картам, денежным переводамВ Україні знову з’явились кредити без першого внеску

Банкіри у погоні за заробітком забувають кризову науку. На ринку знову з’явились пропозиції купити автомобіль у кредит без першого внеску. Перед кризою 2008 року подібна практика призвела до масових відмов від кредитів та повернення застави.

Ще навесні учасники ринку переконували – автокредитів з нульовими внесками не буде рік-два. Посилались на високий рівень проблемних позик і необхідність банків посилювати вимоги до клієнтів. Та вже у травні одна з найбільших фінустанов запропонувала умови з нульовим внеском. У липні гравців побільшало. “Продаж авто та побутової техніки, інших товарів народного споживання, можливі із 0% внеском и 0% ставокой. Треба розуміти – хтось вже цей товар купив, привіз в Україну, він вже тут десь стоїть і для продавця це стимул до продажу”, - розповідає телеканалу UBR Ерік Найман, експерт фінансового ринку.

Як довела криза, авто, на відміну від житла - більш ліквідна застава. Її легше вилучити і швидше можна реалізувати. Другий чинник послаблення умов - жорстка конкуренція на ринку. “Може бути цивілізований захищений процес відновлення кредитування. А може бути конкурентний спонтанний, якого не уникнути. Ми це відчуваємо сьогодні, це реклама без застави кешлоу - це перші паростки того що конкуренція тисне на нас”, - пояснює Володимир Лавренчук, голова Правління комерційного банку.

Масовий початок такого кредитування банкіри поки прогнозують не раніше ніж за рік. Тобто навесні 2012. Але з огляду на швидку зміну тенденцій на ринку, масові й доступні позики з’являться значно раніше.

ubr.ua  Дата публикации новости 00:59 | 18 Июнь 2011

Комментарии

21.06.2011
Автокредиты без первого взноса это хорошо!|Кий

Добавить комментарий

Введите слово, изображенное на картинке
 

Средний курс валют на 19.10.2018

Валюта Покупка Продажа НБУ
USD 27,97   28,23     28,0366  
 
EUR 31,99   32,55     32,2562  
 
RUB 0,39   0,44     0,4266  
 
Смотреть наличные курсы, курсы НБУ

Подписка на новости

Получать новости от партнеров